Can Sağlık Hizmetleri

HAKKIMIZDA


Hakkımızda

1995 yılından itibaren aynı adreste muayenehane, poliklinik,  tıp merkezi  olarak hizmet verdiğimiz aynı kurumda can sağlık hizmetleri olarak evde sağlık hizmetlerine biraz ağırlık vermiş durumdayız. Sağlık ve hizmet sektöründe faaliyet startı verirken, ülkemizde sağlık eğitim alanına yeni bir anlayış getirmeyi, kaliteli hizmet, profesyonel hasta yaklaşımımız ve bilgi birikimimizle evinizde yepyeni soluk kazandırmayı amaçladık. Geliştirdiğimiz mobil ekibimizle evinizde veya işyerinizde sağlık gibi spesifik projelere, bireysel ve toplumsal ihtiyaç ve göz önüne alarak imza attık.

Prensiplerinden ödün vermez duruşumuz, ihtiyaçlar nezdinde sürekli kendini yenileyen ve geliştiren uzman kadromuzla “tercih edilenler” arasına ismimizi yazdırmayı başardık.

Bugün “Can Evde Sağlık Hizmetleri” olarak, temel çıkış noktamız olan “Hasta Memnuniyeti” ilkesinden hareketle, hasta ve hasta yakınlarına sağlık hizmetlerini; kaliteli, güler yüzlü ve güvenilir hizmeti “Aile Sıcaklığında Sunmak” temel prensimizden taviz vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Ekimizle sadece kliniğimizde değil, hasta için en uygun koşulları hastanın evinde de oluşturup, yaşam standartlarını en üst seviyede koruyarak evde bakım ve tedavi hizmeti de veriyoruz.


Hastalarımızı Mutlu Eden

DEĞERLERİMİZ


HASTA MEMNUNİYETİ

Sağlık hizmeti verirken hastalarımızın bizden memnun kalması için elimizden geleni yapıyoruz.


EKONOMİK ÜCRET

Özel bir sağlık kuruluşu olsakta muayene ücretlerimizi piyasanın altında tutmaya özen gösteriyoruz.


ULAŞILABİLİR OLMAK

Bizlere 7/24 ulaşabiirsiniz. Özellikle acil durumlarda her zaman telefonun ucunda bir muhatabınız olur.


GÜVENİLİR OLMAK

Sağlık hizmeti verirken hastalaımıza güven vermek son derece önemli bizde bu bilinçle çalışmalarımıza devam ediyoruz


DÜRÜSTLÜK İLKESİ

Hizmette dürüstlük ilkesini son derrece önemsiyoruz. Tüm hastalarımıza yalansız ve dürüst bir yaklaşımda bulunuyoruz.


HASTA VE ÇALIŞAN MEMNUNİYETİ

Can sağlık hizmetleri olarak; hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyeti için her konuda elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.


Her zaman iyi ve yetenekli insanlar arıyoruz.

EKİBİMİZE KATIL

logo

Can sağlık hizmetleri 21 yıllık büyük bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen, geliştiren bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz imkanlar ile de bizi tercih eden hastalarımızın takdirini almış durumdayız

Son Haberler

Instagram

© Copyright 2023. Can Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Final Bilişim

Tıkla Ara...