Misyonumuz

Mevzuatlar çerçevesinde; şeffaf, insan haklarına saygılı, güler yüzlü, konusunda uzmanlaşmış çalışanlarımızla, bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, kaliteli, etkin ve verimli bir şekilde hastalarımızın beklentilerini karşılamaktır.

Vizyonumuz

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutarak, sağlık hizmetinde bütün yeniliklere açık, alanında uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunarak bölgemizde tercih edilen modern bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Kurumsal Amaç ve Hedeflerimiz

Özel Can Sağlık Hizmetleri olarak; bireylerin sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda tıbbi hizmetleri belli standartlarda sunmayı hedeflemektedir.

Tüm çalışanlar için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlayarak çalışanların potansiyellerini üst düzeyde kullanabilmelerini ve geliştirebilmelerini sağlamaları hedeflenmektedir.

Kurumumuzda sağlık ve güvenlik risklerinin belirlenmesi, minimize edilmesi ve yönetilmesine ilişkin etkili yönetim sistemlerinin geliştirilmesi ve uygulanması hedeflenmektedir.

Sağlık konusunda hastalar için çözüm ortağı olmayı, gereksinim duydukları tüm sağlık hizmetlerine ulaşabilmeleri amaçlanmaktadır. Hizmet alan kişilerin memnuniyetini sistemli olarak izlemekte ve elde edilen sonuçları, sunulan hizmetleri geliştirmekte kullanmaktadır.


logo

Can sağlık hizmetleri 21 yıllık büyük bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen, geliştiren bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz imkanlar ile de bizi tercih eden hastalarımızın takdirini almış durumdayız

Son Haberler

Instagram

© Copyright 2023. Can Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Final Bilişim

Tıkla Ara...