Serum Takma

Can sağlık hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetler arasında “Serum Takma” hizmeti de vardır. Yaz kış ihtiyaç duyulan hatta kurtarıcı olarak bilinen serum uygulaması tarafımızca rahatlıkla uygulanabilmektedir.

Serum Nedir

Serum, hastalık durumunda kişide oluşan rahatsızlık biçimine göre tercih edilen bir tedavi yöntemidir. Öncelikle rahatsızlığınıza doktor tarafında bir tanı koyulur. Daha sonra belirtilen tanıya uygun ilaçlar alınır ve serum şişesine enjekte edilir. Serumlar şişe ya da torba şeklindedir ve ihtiyaca göre seçim yapılır. Serum, içine ilaçlar enjekte edildikten sonra, hastada açılan damar yolu sayesinde ilaç vücudunuza ulaşır. Vücudunuzda oluşan enfeksiyonları kısa sürede dışarı atmanızı da sağlayacaktır. Fakat serum takma işleminin son derece steril bir ortamda ve bir sağlık personeli tarafından yapılması gerekir. Yoksa başka enfeksiyonlara sebep olabilirsiniz. Bunun için medikal merkezlerdeki evlere hemşire desteğinden faydalanmak mümkündür. Durumunuz sürekli ilaç almayı gerektiriyor ya da ilk kez serum taktıracak iseniz bu hizmet sizin için süreci kolaylaştıracaktır.

Serumlar, ilacın direk ve kısa sürede vücudunuza girmesini sağladığı için en çok kullanılan tedavi yöntemlerinden biridir. Vücudunuzda oluşan enfeksiyon sonrası antibiyotik tedavisi sırasında, kemoterapi tedavilerinde, metabolizma bozukluklarında, beslenme konusunda yaşadığınız sıkıntılar ve birçok böyle durumlarda serumla tedavi uygulamak mümkündür. Evde serum takma hizmetiyle, evinizin rahat ortamında hastaneye gitmeden, sıra beklemeden iyi hissetmek size büyük rahatlık ve kolaylık sağlayacaktır. Devamlı serum almayı gerektiren bir rahatsızlığınız varsa kendinizi en rahat hissettiğiniz yerde, evinizde, tedavi sürecini tamamlayabilirsiniz.

Can sağlık hizmetleri olarak serum takma ile alakalı yaptıklarımız arasında aşağıda gördükleriniz vardır.

  • Evde Serum Takma
  • Evde Serum Takibi
  • Sağlık Merkezimizde Serum Takma
  • Ağız yoluyla beslenmeyen hastalarda enteral ve parenteral beslenme tedavilerinde,
  • Hastalıklara bağlı elektrolit dengesi bozukluklarında, metabolik dengenin tekrar sağlanması gerektiğinde.
  • Enfeksiyon durumlarında uygulanan antibiyotik tedavilerinde.
  • Ameliyat sonrası ağrı yönetimi durumlarında.
  • Kemoterapi tedavilerinde.
  • Kardiyak terapi durumlarında hizmet uygulaması gerçekleştirilebilir.

Yukarıda listelediğimiz serum takma hizmetleri ile alakalı daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. “Can Sağlık Hizmetleri” sizlere sağlık alanında çok yönlü hizmet verebilen bir merkezdir. Sizlerde evinizde veya da işyerinizde serum takma ve benzeri sağlık uygulama hizmeti sunabiliriz.


logo

Can sağlık hizmetleri 21 yıllık büyük bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen, geliştiren bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz imkanlar ile de bizi tercih eden hastalarımızın takdirini almış durumdayız

Son Haberler

Instagram

© Copyright 2023. Can Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Final Bilişim

Tıkla Ara...