Kan Tahlilleri

Evde sağlık hizmetleri günümüzde çokça tercih edilen sağlık hizmetlerinden biridir. Hastalar bir sağlık merkezine gitmeden evlerinde belirli sağlıklı hizmetlerden faydalanabilirler. Ev ortamında sağlık hizmeti almak hastanın en doğal hakkıdır ama bu hizmeti verecek sağlık merkezi gerekli koşulları sağlamakla yükümlüdür. Bu koşulların başında hijyen, güvenlik, bilgi ve sağlık bakanlığından alınan onaylar gelmektedir.

Özel Can Sağlık Hizmetleri sizlere evde sağlık konusunda profesyonel anlamda hizmet sunmaktadır. Uzun yılların verdiği bilgi ve birikile alanında uzman sağlık çalışanları ile sizlere bir telefon kadar yakın olmayı başarmaktadırlar.

Evde sağlık hizmetlerimiz kapsamında kan tahlili hizmeti de vermekteyiz. Hastane ortamına gitmenize gerek kalmadan evinizde kan tahlillerinizi yaptırabilirsiniz. Evde kan tahlili yaptırmak için güvenilir sağlık kuruluşları ile çalışmanızı önemli bildiriyoruz. Bu konuda çok dikkatli olmanız sizi çeşitli zor durumlarla karşılaşmaktan kurtaracaktır. Can sağlık hizmetleri bu konuda güvenebileceğiniz merkezler arasında yer almaktadır.

Merkezimizde Yapılan Kan Tahlilleri;

 • Evde Kan ve İdrar Tahlilleri
 • Gebelik Testi
 • Evde Kan Şekeri Takibi
 • Tam Kan Sayımı
  Kanda Gebelik Testi
  Hormon Testleri
  Kan Grubu Testi
  İdrar Tahlilleri
  Kolesterol
  Kan Şekeri
  Karaciğer Enzimleri
  Böbrek Fonksiyon Testi
  Kanda Elektrolitler
  Prostat Tahlilleri
  Kanser Tarama Tahlilleri

Evde Kan Alma ve Laboratuvar Hizmetleri

Deneyimli sağlık personellerimiz tarafından evde kan alma hizmeti sunuyoruz. Alınan laboratuvar örneklerini laboratuvara kadar teslim ediyoruz. Dilerseniz bu tetkikleri anlaşmalı olduğumuz laboratuvarımızda da sonuçlandırabiliyoruz.

Evde Kan Alma Hizmetinin Hasta Yönünden Avantajları Nelerdir?

♣ Evde kan alma hizmeti, hastanın bulunduğu ortamda yapıldığı için hastaya konfor sağlar.

♣ Hasta yakınlarına kolaylık sağlar.

♣ Zaman olarak hastaneye veya bir merkeze gitmek için harcanan vakitten tasarruf edilir.

♣ Yoğun trafik koşullarında hastanın transferi için gerekebilecek ulaşım (ambulans veya hasta nakil aracı v.b) araçlarına ihtiyaç kalmaz.

♣ Hastanın güvenilir ellerden profesyonel sağlık hizmeti almasını sağlar.

♣ Bireyin, hasta ve hastane psikolojisine girmesini önler.

♣ Olası hastane veya laboratuvar enfeksiyon risklerine karşı önlem alınmış olur.


logo

Can sağlık hizmetleri 21 yıllık büyük bir tecrübe ile sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen, geliştiren bir anlayışla yolumuza devam ediyoruz. Evde sağlık hizmeti kapsamında sunduğumuz imkanlar ile de bizi tercih eden hastalarımızın takdirini almış durumdayız

Son Haberler

Instagram

© Copyright 2023. Can Sağlık Hizmetleri. Tüm Hakları Saklıdır. Tasarım: Final Bilişim

Tıkla Ara...